EAST-WEST-2020 / TCOD BİLİMSEL PROGRAM

EAST-WEST-2020 / TROS SCİENTİFİC PROGRAM

 

TCOD / Konferans konuşmacıları-katılımcıları (ülke ve soyadına göre alfabetik olarak sıralanmıştır)

TROS / Conferance speakers-participants (sorted alphabetically with respect to country and surname)

Katılımcılar / Participants ; http://2020.eastwestufa.ru/en/member/

Azerbaycan katılımcıları / Azerbaijan participants

  1. Anar ABDULLAYEV, MD
  2. Gülnar ALIYEVA, MD
  3. Günel ALIYEVA, MD
  4. Associate Professor Aysel GALBİNUR, MD
  5. Associate Professor Tural GALBİNUR, MD
  6. Leyda KAZIMOVA, MD
  7. Fariz SADIGOV, MD

 Başkortostan-Rusya katılımcılar / Bashkortostan-Russia participants

  1. Timur GİLMANSHIN, MD
  2. Gulli KAZAKBAYEVA, MD
  3. Timur KHALİMOV, MD
  4. Ellina RAKHIMOVA, MD
  5. Emin USUBOV, MD

 Kazakistan katılımcılar / Kazakhistan participants

  1. Aysana AIDYN, MD
  2. Aigerim TULETOVA-PhD, MD

Kırgızistan katılımcıları / Kyrgyzstan participants

  1. Aziz IULDASHEV, MD

Kuzey Kıbrıs katılımcıları / North Cyprus participants

  1. Şerife ÖZHUY, MD

 Rusya katılımcıları / Russia participants

  1. Professor Sevindzh ASGEROVA, MD
  2. Aysel DADASHEVA, MD

 Tacikistan katılımcıları / Tajikistan participants

  1. Mehrullo KARIMOV, MD
  2. Zarif KHAİDAROV, MD

Tataristan-Rusya katılımcıları / Tatarstan-Russia participants

  1. Alina ABDULSADIKOVA, MD

 Türkiye katılımcıları / Turkey participants

  1. Professor Nuray AKYOL, MD
  2. Professor Orhan ATEŞ, MD
  3. Professor Ayşe BURCU, MD
  4. Necdet CİNHÜSEYİNOĞLU, MD
  5. Professor Serdal ÇELEBİ, MD
  6. Associate Professor Arzu TAŞKIRAN ÇÖMEZ, MD
  7. Sunay DUMAN, MD
  8. Professor İsmet DURAK, MD
  9. Associate Professor Gürkan ERDOĞAN, MD
  10. Mehmet Hidayetullah ERZEN, MD
  11. Professor Öner GELİŞKEN, MD
  12. Professor Hülya GÖKMEN SOYSAL, MD
  13. Associate Professor Birsen GÖKYİĞİT, MD
  14. Burcu KASIM, MD
  15. Professor Aylin KARALEZLİ, MD
  16. Professor Şafak KARSLIOĞLU, MD
  17. Professor Süleyman KAYNAK, MD
  18. Associate Professor Pelin KAYNAK, MD
  19. Burcu NURÖZLER TABAKCI, MD
  20. Associate Professor Faik ORUÇOĞLU, MD
  21. Associate Professor Evin ŞİNGAR, MD
  22. Gamze UÇAN GÜNDÜZ, MD
  23. Nazım SUVAĞ, MD
  24. Professor Nurten ÜNLÜ, MD
  25. Associate Professor Özgür YALÇINBAYIR, MD

Özbekistan katılımcıları / Uzbekistan participants

  1. Madina YUSUPOVA, MD